CARMAN İKİNCİ EL SATIŞ YETKİ FORMU

 

Formun Amacı:

İş bu Form da PORTFÖY YETKİLİSİ (DEDE MOTORLU ARAÇLAR Ltdi Şti / CARMAN TÜRKİYE) olarak anılacak, araç sahibi SATICI olarak anılacaktır.

 

1.1. Konsinye Alan

Adı : Carman Türkiye / Dede Motorlu Araçlar Ltdi Şti.

AdresSANAYİ MAH. D-130 KARAYOLU CAD. NO: 77B İZMİT / KOCAELİ

Vergi Dairesi : TEPECİK VERGİ DAİRESİ

Vergi No : 2721145847

Yetki No : 4100466

E-Posta : carmanturkiye@gmail.com
İletişim : +90 533 571 8941

 

İlan ve Satış Yetkisi:

Satıcı, yukarıda belirtilen aracı CARMAN TÜRKİYE ‘ye konsinye olarak ilana bırakır ve aracın satış platformlarında (SAHİBİNDEN.COM, ARABAM.COM v.b.) , sosyal medyada yayınlanması ve pazarlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için yetkilendirir.

Satış Bedeli ve Komisyon:

CARMAN TÜRKİYE ve Satıcı arasında belirlenen ortak rakam üzerinden araç pazarlaması yapılır. Satıcıdan herhangi bir komisyon, hizmet bedeli alınmayacaktır satıcı talep ettiği tutarı NOTER’DE eksiksiz bir şekilde teslim alacaktır.

Formun Süresi:

Yayına alınmış olan aracın araç sahibi tarafında satıştan çekilmesi ve kendisi tarafında satılması durumunda yazılı veya sözlü olarak bildirmesi formu sona erdirir.

Hukuki Yükümlülükler:

Taraflar, bu Form’ dan kaynaklanabilecek uyuşmazlıkları öncelikle müzakere yoluyla çözmeyi taahhüt ederler. Taraflar, uyuşmazlığın çözümü için adil ve dürüst bir şekilde işbirliği yapacaklarını kabul ederler.

Gizlilik:

Taraflar, araca ve ilgili satış sürecine ilişkin tüm bilgilerin gizli tutulacağını ve üçüncü şahıslara ifşa edilmeyeceğini taahhüt ederler.

Genel Hükümler:

a. Bu Form, Taraflar arasında yazılı olarak imzalandığı tarihte yürürlüğe girecektir.

b. Taraflar, bu Form’ dan kaynaklanabilecek herhangi bir anlaşmazlığı müzakereler yoluyla çözmeyi taahhüt ederler.

c. Bu Form, Tarafların önceden yazılı izni olmadan üçüncü bir tarafa devredilemez.

 

Bu Form, taraflar arasında karşılıklı anlaşmayla elektronik imza ile imzalamış ve her iki taraf da bu Form’ u okumuş, anlamış ve kabul etmiştir. 

Araçlarımız 3 Ay & 5.000 KM Mekanik Garantili!

OTO ADAM iş modeli, otomobilini satmak ya da otomobil sahibi olmak isteyen, BİREYSEL müşterilere 360 derece hizmet veren, Türkiye’de bir marka olma hayali ile 2021 yılında doğmuştur. 40 yıllık ticari geçmişe sahip Dede Motorlu Araç A.Ş’nin en yeni ve özel markasıyım. Gücümü Dede Motorlu Araçlar Ltd. Şti.’den alıyorum.

SSS

Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?