Ranult Talıant
Buradasınız: Anasayfa / Blog
24 Mayıs 2021, Pazartesi
Ranult TALIANT
Renault yeni aracı TALIANT ile sahaya iniyor...
Ranult TALIANT

           Renault'nun B-Sedan segmentindeki yeni oyuncusu Renault Taliant, satışa sunulacağı pazarlar arasında ilk kez 25 Mayıs'ta Türkiye'de yollara çıkıyor. Renault Symbol modelinin yerini alacak Taliant’ı hedef pazarlar arasında ilk kez Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Araç, lansmana özel ve sınırlı sayıda stokla 167 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

           Renault Grubu’nun CMF-B modüler platformunda üretilen Taliant, X-Tronic şanzıman, kör nokta uyarı sistemi, kablosuz Apple Car Play, 8 inç dokunmatik multimedya ekranı ve elektrikli park freni gibi özelliklerle geliyor. Araç, Joy ve Touch donanım seviyeleriyle alınabilecek. 

           Lansman rengi "ayışığı gri" olan Renault Taliant’ın altı farklı renk seçeneği daha bulunuyor. Donanım seviyesine ve opsiyona göre 15 inç çelik, 16 inç çelik ve 16 inç alüminyum olmak üzere 3 farklı jant seçeneğiyle birlikte geliyor. 628 litrelik bagaj hacmi ile oldukça iddialı bir araç.

           Özellikle son dönemde B segmenti araçların üretimlerinin kaldırılması nedeni ile B+ ve C segmentine yönelmek zorunda kalan tüketici için oldukça iyi bir alternatif olacak gibi. Bu noktada ki tek handikap, kendi markasında bulunan Megane için bir rakip olması. Bunu da bellirlenecek fiyat politikaları işe aşacaktır.

OTO Adam Youtube Kanalına Abone Olun!

Nasıl yardımcı olabiliriz ? sitesi tasarım aracınızın özel HTML alanına yapıştırın.